Kim jesteśmy

 
 
 
 

Dla naszych partnerów jesteśmy gwarantem najwyższej jakości współpracy.
Do każdego projektu podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Śledzimy i kreujemy światowe trendy w produkcji lodów. Opracowujemy receptury, realizujemy odważne pomysły naszych kontrahentów, wprowadzamy gotowe rozwiązania, które z powodzeniem sprzedawane są na całym świecie. Innowacyjne projekty, niepowtarzalne smaki, czy tradycyjne i kochane przez konsumentów formy – o lodach wiemy wszystko. Produkty z naszych fabryk docierają nawet na drugi koniec świata – można je kupić m.in. w Emiratach Arabskich, Libii, Katarze czy Senegalu.
Nasze zdolności produkcyjne to blisko 300 ton lodów na dobę. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii i parku maszynowego pozwala nam na wdrożenie praktycznie każdego rodzaju lodów.
Od lat wyznaczamy standardy i trendy w branży lodziarskiej w Polsce, z powodzeniem realizujemy kontrakty z nawet najbardziej wymagającymi partnerami. Dzięki prowadzonym od prawie 30 lat konsekwentnym i skutecznym działaniom, możemy poszczycić się najwyższymi standardami produkcji, które potwierdzają międzynarodowe certyfikaty jakości – BRC FOOD oraz IFS FOOD.

 

 

 

 

 

 

Struktura Spółki Kilargo składa się z centrali mieszczącej się w sercu Łodzi oraz dwóch nowoczesnych i innowacyjnych zakładów produkcyjnych: w Chechle Pierwszym oraz w Kaliszu.

Nasza działalność opiera się na wartościach takich jak: odpowiedzialność, bezpieczeństwo, współpraca i partnerstwo, kreatywność i rozwój, które przekładają się na profesjonalizm naszych działań. Pozwala to na tworzenie przyjaznego środowiska i miejsca pracy.
W naszej firmie zatrudnione są osoby różnej narodowości, w różnym wieku.
Cenimy sobie entuzjazm i kreatywność młodych oraz doświadczenie i wiedzę pracowników 50+.

Ponad połowę stanowisk kierowniczych w firmie zajmują kobiety. Jesteśmy przedsiębiorstwem ze stuprocentowo polskim kapitałem, a właściciele biorą udział w życiu firmy i najważniejszych procesach projektowych.

 

 

 

 

 

 

 

Misją Spółki Kilargo jest osiągnięcie maksymalnego zadowolenia klientów poprzez produkowanie i sprzedaż produktów innowacyjnych wysokiej jakości. Dążymy do operacyjnej doskonałości.

 

Cel ten zamierzamy osiągnąć poprzez realizację głównych elementów strategii operacyjnej.

 

Zgodnie z wizją Spółki chcemy być strategicznym partnerem dla naszych klientów oraz ekspertem w dziedzinie produkcji i dystrybucji lodów.