Kompetencje

 
 
 
 

 

Do każdego z projektów podchodzimy indywidualnie. Z uwagą zgłębiamy potrzeby naszych Partnerów, opracowujemy i przedstawiamy rozwiązania, wspólnie dopracowujemy szczegóły.

Nie straszne nam nawet najbardziej skomplikowane i specyficzne oczekiwania dotyczące finalnego produktu.

W zależności od oczekiwań naszych Partnerów, możemy zaproponować nasze autorskie propozycje lub przygotować produkty zgodne z przekazanymi wytycznymi. Proces przebiega zgodnie z wewnętrzną procedurą projektowania, w jego trakcie wielokrotnie weryfikujemy jego zgodność z pierwotnymi założeniami i oczekiwaniami. Dzięki temu, że posiadamy własne odrębne laboratorium R&D z linią pilotażową, jesteśmy w stanie przygotować prototypy niemalże wszystkich produkowanych przez nas lodów w skali laboratoryjnej. Nasi technolodzy ze szczególną uwagą nadzorują implementację nowości na wysokowydajnych liniach produkcyjnych.

 

Dbamy o wysoką jakość współpracy i komfort naszych Partnerów, co przekłada się na długofalowe relacje i regularnie odnawiane kontrakty.

 

 


 

Jakość to nasz priorytet. Dbamy o nią na każdym etapie procesu produkcyjnego. Wszystkie surowce, półprodukty i opakowania kupowane są od stałych, sprawdzonych i zatwierdzonych dostawców. Już na etapie dostawy poddawane są ścisłej i surowej kontroli.


Kontrola jakości jest stałym elementem procesu technologicznego, nie ogranicza się jedynie do produktu gotowego.
Każda partia produktu gotowego poddawana jest ocenie organoleptycznej, fizykochemicznej oraz mikrobiologicznej. Analizy wykonywane są w laboratorium zakładowym, jednak regularnie weryfikujemy je również w akredytowanych laboratoriach zewnętrznych.
Każda partia lodów po wyprodukowaniu, jeszcze zanim trafi do sprzedaży, podlega 72h kwarantannie. Jest to czas na wykonanie całego pakietu badań. Badania te są gwarancją, że lody, które oddajemy konsumentom są najwyżej jakości oraz w pełni bezpieczne dla zdrowia. Dodatkowo z każdej partii produkcyjnej wyrobu gotowego jest pobierana próba, przechowywana aż do czasu zakończenia terminu przydatności do spożycia danej partii produkcyjnej.


Proces produkcji naszych lodów jest poddawany regularnym audytom i kontrolom jakości prowadzonym przez certyfikowane jednostki. Międzynarodowe certyfikaty BRC FOOD oraz IFS FOOD potwierdzają najwyższe standardy produkcji.

 

 


 

 

 

Współpracujemy z największymi międzynarodowymi firmami transportowymi. Nasi partnerzy posiadają wszystkie certyfikaty i upoważnienia wymagane prawem polskim i międzynarodowym.

Dbamy o szybką i profesjonalną dostawę. Aby skrócić czas realizacji zamówień, składujemy lody w kilkunastu magazynach w całej Polsce oraz w Niemczech, Austrii, Czechach i na Węgrzech. Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie dostarczyć zamówienia do końcowego odbiorcy w 24/48h.  Dodatkowo część magazynów pełni także funkcję operatora logistycznego, co daje nam możliwość realizacji dostaw lodów do odbiorców łącząc nasze zamówienia z zamówieniami innych dostawców. Obniża to koszty transportu oraz umożliwia częstsze dostawy.
Używamy palet drewnianych, które spełniają wszystkie normy wymagane w przemyśle spożywczym.

Również przy realizacji transportu nie zapominamy o dbaniu o środowisko naturalne. Umowy z naszymi Partnerami konstruujemy tak, by dostawy odbywały się pełnymi pojazdami, dzięki czemu ograniczamy emisję spalin.