SELECT LANGUAGE: PL EN

Rolada Augusto Szarlotka produktem roku 2015!

Rolada Augusto Premium ponownie wyróżniona tytułem „Najlepszy Produkt - Wybór Konsumentów 2015”. Rolada o smaku szarlotki z kawałkami jabłek z cynamonem, posypana cukrem trzcinowym otrzymała w tegorocznej edycji rankingu, organizowanego przez Wydawnictwo Gospodarcze, brązowy medal “Najlepszy Produkt 2015”.

“Najlepszy Produkt 2015” to ogólnopolskie badanie konsumenckie, którego celem jest wyłonienie najlepszych, zdaniem konsumentów, nowych produktów spożywczych, chemicznych i kosmetycznych wprowadzonych na rynek w okresie od 1 września 2013 do 1 września 2014 roku. Dla przypomnienia – badanie jest polską edycją prestiżowego niemieckiego rankingu “Produkt des Jahres” prowadzonego od 15 lat na rynku niemieckim przez wydawnictwo LPV Media GmbH. W Polsce realizuje je instytut GfK Polonia na podstawie oryginalnej metodologii opracowanej przez instytut INNOFACT*.

Otrzymany tytuł to nie tylko źródło ogromnej satysfakcji, ale także powód do dumy, że nasze rolady lodowe są tak dobrze odbierane przez klientów, czyniąc nas wiceliderem rynku rolad w Polsce**.

*źródło: http://najlepszyprodukt.com.pl/o-badaniu/
**Nielsen AM 2014 – JJ 2014, Value Sales, Ice Cream: Desserts/Cakes, Total PL

Kilargo © 2011.
All rights reserved.
Polityka prywatności

Designed by:
profesjonalne strony www.