SELECT LANGUAGE: PL EN

Praca

Kilargo to polska firma produkcyjno handlowa. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Kaliszu oraz Chechle Pierwszym i należą do najnowocześniejszych w Europie. Posiadamy również Biuro Handlowe w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej. Nasze doświadczenia zbieramy już ponad 20 lat. Sukces odnieśliśmy dzięki kadrze wysokiej klasy specjalistów. Dlatego też zawsze jesteśmy otwarci na nowe pomysły i koncepcje naszych pracowników.

Poszukujemy pracowników zarówno z wiedzą i doświadczeniem, jak również młodych ambitnych absolwentów, którzy chcą rozpocząć swoją karierę. Nasza firma to bez wątpienia miejsce, gdzie będą mogli się wykazać i rozwinąć swoje kompetencje.

Kilargo stale się powiększa i rozwija. Zatrudniamy około 400 osób. Natomiast w sezonie, który trwa od początku kwietnia do końca września zatrudnienie wzrasta do około 800 osób.
W okresie wakacyjnym poszukujemy kandydatów do pracy na produkcji w Kaliszu i Chechle Pierwszym.

 
Wszystkich zainteresowanych pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@kilargo.pl wpisując
w tytule maila nazwę stanowiska (lub odpowiedni nr ref ogłoszenia). Dodatkowo prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

 

  • Wyrażenie poniższej zgody jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kilargo Sp. z o.o. z siedzibą w Chechle Pierwszym (KRS: 0000075827) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji. W przypadku, gdy stanowisko pracy, na które aplikuję wiąże się z korzystaniem z odzieży i obuwia roboczego, wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich rozmiarów ubrań i obuwia w celu zakupu przez przyszłego pracodawcę odpowiedniej odzieży i obuwia roboczego."
  • Wyrażenie poniższej zgody umożliwia udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kilargo Sp. z o.o. z siedzibą w Chechle Pierwszym (KRS: 0000075827) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Kilargo Sp. z o.o. z siedzibą w Chechle Pierwszym"

Klauzula informacyjna dla kandydata do pracy 

Klauzula informacyjna dla praktykanta-stazysty 

 

Kilargo © 2011.
All rights reserved.
Polityka prywatności

Designed by:
profesjonalne strony www.