SELECT LANGUAGE: PL EN

Praca

Kilargo to polska firma produkcyjno handlowa. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Kaliszu oraz Chechle Pierwszym i należą do najnowocześniejszych w Europie. Posiadamy również Biuro Handlowe w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej. Nasze doświadczenia zbieramy już ponad 20 lat. Sukces odnieśliśmy dzięki kadrze wysokiej klasy specjalistów. Dlatego też zawsze jesteśmy otwarci na nowe pomysły i koncepcje naszych pracowników.

Poszukujemy pracowników zarówno z wiedzą i doświadczeniem, jak również młodych ambitnych absolwentów, którzy chcą rozpocząć swoją karierę. Nasza firma to bez wątpienia miejsce, gdzie będą mogli się wykazać i rozwinąć swoje kompetencje.

Kilargo stale się powiększa i rozwija. Zatrudniamy około 400 osób. Natomiast w sezonie, który trwa od początku kwietnia do końca września zatrudnienie wzrasta do około 800 osób.
W okresie wakacyjnym poszukujemy kandydatów do pracy na produkcji w Kaliszu i Chechle Pierwszym. 

 
Wszystkich zainteresowanych pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@kilargo.pl wpisując w tytule
maila nazwę stanowiska (lub odpowiedni nr ref ogłoszenia).

 

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez firmę Kilargo Sp. z o.o. z siedzibą w Chechle Pierwszym przy ul. Torowej 13, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżacej, jak i w przyszłosci, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz.U z 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

 

AKTUALIZACJA:

Rozpoczynamy realizację projektów:

  • "Akademia Lidera Linii Produkcyjnej"
  • "Kuźnia młodych talentów dla Specjalistów ds. Technologii i Rozliczeń Produkcji"

W ramach projektów oferujemy płatne staże w Dziale Produkcji, a najlepszym stażystom gwarantujemy zatrudnienie.
Szczegóły w zakładce Oferty Pracy.

 

Kilargo © 2011.
All rights reserved.
Polityka prywatności

Designed by:
profesjonalne strony www.