SELECT LANGUAGE: PL EN

Marka własna

Kilargo jest jedną z najnowocześniejszych fabryk lodów na świecie, wyspecjalizowaną w produkcji marek własnych. Urządzenia u nas zastosowane często są referencyjnymi urządzeniami producentów. Technologia Deep BlueRpowodująca znaczne skrócenie czasu produkcji oraz podwyższenie jakości lodów, znacząco wpływa na możliwości obniżania kosztów produkcji, przy utrzymaniu pożądanej jakości lodów.
Nasze zdolności produkcyjne wynoszą w tej chwili 300 ton lodów na dobę. Oferujemy przeprowadzenie całego procesu produkcji. Od zaprojektowania lodów do uruchomienia produkcji.

Wśród naszych klientów znajdują się największe sieci handlu nowoczesnego, jak i tradycyjnego, działające w Polsce i Europie.

Marka własna

 

Jesteśmy wyspecjalizowani w produkcji marek własnych. Zastosowanie w procesie produkcji najnowocześniejszych technologii i parku maszynowego pozwala nam na wyprodukowanie każdego rodzaju lodów.  Nasza doświadczona kadra jest w stanie zapewnić odbiorcom wsparcie na każdym etapie produkcji od prac koncepcyjnych i projektowych po produkcję.
Nasz dział Badań i Rozwoju jest w stanie zaprojektować każdy rodzaj lodów. Dysponujemy kompetentną, dobrze wykształconą i doświadczoną kadrą.
Nasze znakomicie wyposażone fabryki mogą produkować lody każdego rodzaju:

 

  • lody na patyku,
  • rożki
  • lody familijne o dowolnej gramaturze
  • rolady
  • kubki
  • sandwicze
  • lody gastronomiczne w kuwetach.

Zapewniamy kompetentną i sprawną obsługę naszego działu Sprzedaży Marek Własnych oraz szybkie i terminowe uruchomienia produkcji lodów w pożądanej, powtarzalnej jakości.
Wysoka jakość świadczonych przez nas usług sprawia, że na dostawcę lodów w swej marce własnej wybrały nas największe sieci handlowe, takie jak m.in.: Lidl, Tesco, Biedronka, Kaufland, Polomarket i wiele innych, nie tylko w kraju ale i za granicą.

Kilargo © 2011.
All rights reserved.
Polityka prywatności

Designed by:
profesjonalne strony www.