SELECT LANGUAGE: PL EN

Marka własna

Kilargo jest jedną z najnowocześniejszych fabryk lodów na świecie, wyspecjalizowaną w produkcji marek własnych. Urządzenia u nas zastosowane często są referencyjnymi urządzeniami producentów. 
Nasze zdolności produkcyjne wynoszą w tej chwili 300 ton lodów na dobę. Oferujemy przeprowadzenie całego procesu produkcji. Od zaprojektowania lodów do uruchomienia produkcji.

Wśród naszych klientów znajdują się największe sieci handlu nowoczesnego, jak i tradycyjnego, działające w Polsce i Europie.

Marka własna

 

Jesteśmy wyspecjalizowani w produkcji marek własnych. Zastosowanie w procesie produkcji najnowocześniejszych technologii i parku maszynowego pozwala nam na wyprodukowanie każdego rodzaju lodów.  Nasza doświadczona kadra jest w stanie zapewnić odbiorcom wsparcie na każdym etapie produkcji od prac koncepcyjnych i projektowych po produkcję.
Nasz dział Badań i Rozwoju jest w stanie zaprojektować każdy rodzaj lodów. Dysponujemy kompetentną, dobrze wykształconą i doświadczoną kadrą.
Nasze znakomicie wyposażone fabryki mogą produkować lody każdego rodzaju:

 

  • lody na patyku,
  • rożki
  • lody familijne o dowolnej gramaturze
  • rolady
  • kubki
  • sandwicze
  • lody gastronomiczne w kuwetach.

Zapewniamy kompetentną i sprawną obsługę naszego działu Sprzedaży Marek Własnych oraz szybkie i terminowe uruchomienia produkcji lodów w pożądanej, powtarzalnej jakości.
Wysoka jakość świadczonych przez nas usług sprawia, że na dostawcę lodów w swej marce własnej wybrały nas największe sieci handlowe, takie jak m.in.: Lidl, Tesco, Biedronka, Kaufland, Polomarket i wiele innych, nie tylko w kraju ale i za granicą.

Kilargo © 2011.
All rights reserved.
Polityka prywatności

Designed by:
profesjonalne strony www.