SELECT LANGUAGE: PL EN

O firmie

Kilargo powstało w 1992 roku jako niewielka firma rodzinna usytuowana w Chechle Pierwszym pod Pabianicami. W ciągu kilkunastu lat z firmy, której jedynym produktem był sandwicz lodowy, przekształciliśmy się w jednego z większych producentów lodów w Europie Środkowo-Wschodniej.

Produkcję prowadzimy w dwóch fabrykach:
- w Chechle Pierwszym
- w Kaliszu

Łączna zdolność produkcyjna naszych fabryk sięga ok. 300 ton lodów na dobę.
 

Naszymi atutami są:

.    Nowoczesne wyposażenie
Fabryki wyposażone są w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia, dostarczane przez renomowanych producentów, zapewniające wysoką jakość produkcji przy minimalizowaniu kosztów.
.    Precyzyjne zarządzanie
Nowoczesność w firmie Kilargo nie ogranicza się tylko do technologii produkcji. Wszystkie oddziały i działy firmy pracują na zintegrowanym systemie zarządczym typu ERP, obejmującym zarządzanie produkcją, logistyką, handlem i finansami.
.    Powtarzalność
W trosce o zadowolenie naszych klientów, dbamy o to, aby nasze produkty odznaczały się stałą i powtarzalną jakością.

Firma wyspecjalizowała się w produkcji marek własnych na zamówienie sieci handlowych, stanowiących większość naszej produkcji. 
Rozwijamy także nasze marki. Ostatnie lata przyniosły dynamiczny rozwój marki Augusto, zdobywającej uznanie konsumentów dzięki znakomitemu stosunkowi jakości do ceny oraz nowatorskim opakowaniom. W portfolio firmy mamy także takie marki jak: Alizee (lody familijne sektora premium z sosami) oraz Joy i Bambo.

Lody Kilargo eksportujemy do wielu krajów Europy. Są one obecne w Niemczech, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Litwie, Łotwie, Estonii, Bułgarii, Rumunii, ale także i w afrykańskiej Gambii.

Dzięki najnowocześniejszej technologii, dbałości o stałą, powtarzalną jakość, precyzyjnemu zarządzaniu, Kilargo z małej firmy stało się istotnym graczem na europejskim rynku lodów.
 

Kilargo © 2011.
All rights reserved.
Polityka prywatności

Designed by:
profesjonalne strony www.